Tisztelt Tulajdonosok, Horgásztársak!

2023. évben az alábbi telepítés történt tórendszerünkben:

Háromnyaras Ponty 5319 kg.

Amur 1206 kg

Csuka 112 kg

Tagságunk 164 fő volt, ebből 160 felnőtt, 4 fő csak tagságit váltott ki.

TELEPÍTÉS

KEDVES HORGÁSZTÁRSAK! KEDVES TULAJDONOSOK!

Egyesületünk az Összefogás Horgász Egyesülettel közösen a mai napon háromnyaras Amurt 1206 kg, háromnyaras csukát 112 kg mennyiségben telepített tavunkba.

A HALAK VÉDELME ÉRDEKÉBEN DECEMBER 7-ÉN ÉS DECEMBER 8-án HORGÁSZTILALOM LÉP ÉLETBE.

----

TELEPÍTÉS!! KEDVES HORGÁSZTÁRSAK! KEDVES TULAJDONOSOK! Egyesületünk az Összefogás Horgász Egyesülettel közösen telepít. 2023. november 20-án háromnyaras pontyból 1750 kg, háromnyaras amurból 750 kg a tervezett telepítés. Helyszínek: VIII. PART, I. part, IV. part. Időpont: 11:00-13:00 óra között. A HALAK VÉDELME ÉRDEKÉBEN NOV. 20-ÁN ÉS 21-ÉN HORGÁSZTILALOM LÉP ÉLETBE.

-----------------------

AMUR Telepítés:

Egyesületünk AMUR telepítésére kapott engedélyt 2023. évben.

A kérelmet, a víz élővilágának megóvása érdekében kezdeményeztük. Az Amur fő tápláléka a fonalas algák és a lágyszárú hínárfélék. Ezek a növények mint súlyra, mint hosszra gyorsan nőnek, és terjednek.

Az Amur kifogására nincs tilalom, azonban közös érdekünk megtartásuk.

Vizünkben az Amurra vonatkozó fogási szabályok: Legalább 50 cm, legfeljebb 60 cm, a kifogható mennyiség heti 2 db.

Amur 6 kg felett nem tartható meg, nem vihető el!

Köszönettel:

Telepítés: 2023. március 28-án

Tisztelt Tulajdonosok, Tisztelt Horgásztársak!
ELINDULT A TAVASZI HALTELEPÍTÉS!
Horgásztársainknak köszönhetően 2023. március 28-án, kb. 11:00 óra kezdettel, 1500 kg, háromnyaras ponty telepítésével pótolni tudjuk a természetes halállományt tórendszerünkben.
A hal védelme érdekében, HORGÁSZTILALMAT RENDELÜNK EL 2023. március 28,29,30-án!!!!!!!
Az itt élő, nem horgászó tulajdonostársak támogatásával a víz minőségének javulása, ökológiai egyensúlya érdekében nagyobb mennyiségű, többféle fajú és korosztályú hal is telepítésre kerülhetne tavunkba.
A víz mindenkié, aki annak kebelén belül él!
Sok Napsütést, és Jó Horgászatot Kíván Önöknek, Nektek a
Jó Szerencsét Horgász Egyesület vezetősége!

‼️ ŐSZI TELEPÍTÉS ‼️

KEDVES HORGÁSZTÁRSAK! KEDVES TULAJDONOSOK!
Október 02-án EGYESÜLETÜNK 2000 KG HÁROMNYARAS PONTYOT TELEPÍT, A XI. NUDi PARTON, KB. 14:00 ÓRAKOR. A TELEPÍTÉS NYILVÁNOS. A TELEPÍTÉSSEL EGYIDŐBEN, A HALAK VÉDELME ÉRDEKÉBEN OKTÓBER 04-IG HORGÁSZTILALOM LÉP ÉLETBE.
JÓ FOGÁST KÍVÁNUNK!

____________________________________________________________________________________________________________________

ÁPRILIS 7-ÉN EGYESÜLETÜNK  1000 KG HÁROMNYARAS PONTYOT TELEPÍT TAVUNKBA. A HALAK VÉDELME ÉRDEKÉBEN ÁPRILIS 9-IG HORGÁSZTILALOM LÉP ÉLETBE. A KÖZELGŐ ÜNNEP ALKALMÁBÓL KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET ÉS JÓ FOGÁST KVÁNUNK!
Póló készítés, egyedi póló készítés Állatok és Természet - Nyuszi

Tisztelt Tagtársak!
Egyesületünk a mai napon, 2021. szeptember 16-án 849 kg. három nyaras pontyot telepített be tavunkba. Az ősz második felében folytatjuk, süllő és csuka telepítésével.
Jóváhagyásunkkal az Összefogás Horgászegyesület 13q háromnyaras pontyot telepített júliusban.
Eredményes horgászatot kívánunk!
Jó horgászatot kívánunk.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tisztelt Horgásztársak! Kedves Egyesületi Tagok!

Tájékoztatom Önöket, hogy 2021. március 26-án 2120 kg háromnyaras pontyot telepített egyesületünk.

Jó fogást, jó egészséget  kívánunk!

TELEPÍTÉSEK

Telepítés 2021. március 26-án

Tájékoztatom Önöket, hogy 2021. március 26-án

20 q három nyaras pontyot telepítünk.

A Jó Szerencsét Horgász Egyesület Vezetősége

felhívja a szíves figyelmüket, hogy

március 26-án, és 27-én

(két nap) horgásztilalom lép életbe.

Kérjük a tilalmi idő betartását.

Tisztelettel:

Fogarasi András