A tó medrének feltérképezése!

2019.04.23 11:49

Tisztelt horgásztársak!

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy 2019 április 26-27-28-án a tómeder feltérképezésére kerül sor.

A munkálatok során a medertérkép készítője robbanó motoros csónakkal fog a tavunkon közlekedni, külön engedéyl alapján, ezért Tisztelettel megkérünk minden horgász társunkat, hogy amennyiben a meder térképezésekor robbanó motoros csónak közeledik horgászhelye felé, a félreértések és viták elkerülése érdekében szíveskedjenek a horgász készségeiket a vízből kivenni. A munka zavartalan elvégzése csak így biztosítható.

Amennyiben egyéb részletek is érdeklik, kérem látogasson el a www.mederterkep.com oldalra.

Ha kérdése, észrevétele van, kérem jelezze a siskalaci60@gmail.com e-mail címre!

Megértésüket és közreműködésüket előre is köszönjük!

Üdvözlettel

Egyesület vezetősége!

Tájékoztatjuk a Tisztelt tagságot és a honlapunkat látogatókat, hogy a tó medrének feltérképezése megtörtént 2019 április 26-28 napjai között.

Ezúton szeretnénk megköszönni türelmüket és megértésüket a meder feltérképezésével kapcsolatos kellemetlenségek miatt!

A meder teljes térképe várhatóan egy hónapon belül elkészül, melyről tájékozatjuk a tagságot.

Üdvözlettel:

Egyesület vezetősége